אודות

ע.נ יעוץ והכוונה הוקמה לפני כ – 12 שנים במטרה לספק פתרונות שלא היו קיימים דאז בתחום האשראי החוץ בנקאי, משכנתאות למסורבים ולקוחות בעלי BDI שלילי. אנו מתמחים בזיהוי מצוקות ומתן פתרונות יצירתיים, אחת המצוקות ההולכות וגוברות היום היא ריבוי הלוואות ומצב בו ההחזרים החודשיים עולים על המשכורת – מה שגורם לתחושה של משקולת על הצוואר. כיום למעלה מ – 50% ממשקי הבית בישראל שרוים במינוס ובמצב בו ההכנסות נמוכות יותר מההוצאות, 25% אחוז נוספים מתקרבים גם הם למינוס בצעדי ענק ומוצאים עצמם מסורבים בכל פגישה ולו הכי קטנה בבנק.

מתמחים בהלוואות ומשכנתאות כנגד נכסים

זה בעצם הקרם דה לה קרם שלנו, למצב בו אנו נמצאים היום שאפנו לפני כ – 12 שנים – מצב בו אנו יכולים להעניק לכל לקוח בעייתי ככל שיהיה – מסורב בבנק, BDI שלילי, צ'קים חוזרים את היכולת לאחד הכל להלוואה אחת וכך לחתוך את הריביות כמעט ב-50%! בנוסף אנו נבנה פרופיל כלכלי חדש ללקוח ונלמד אותו התנהלות כלכלית נכונה.

משכנתאות ומחזור משכנתאות – יחד עם לימוד כלכלי נכון

אנחנו לא מאמינים ב"פאף וסיימנו", משכנתא לשם לקיחת דירה או הלוואה היא מלאכת מחשבת של ממש. אנו מאמינים בלימוד כלכלי נכון שיגרום לכם לדעת להתנהל טוב הרבה יותר עם הכסף שלכם יחד עם ההלוואה החדשה, אנו נבנה יחד איתכם פרופיל כלכלי מותאם אישית ונבנה את ההחזר החודשי שלכם.

לא קיבלת – לא שילמת!

איפה תשמעו דבר כזה? אנו מאמינים שלהוסיף משקולת לרגל הלקוח היא לא הפיתרון, בדיוק לשם כך אנו מנערים את עצמנו מכל מיני חובות מטעם הלקוח כמו: צ'קי ביטחון, עמלות פתיחות תיקים שונות ומשונות וכל מה שכבר הספקתם לשמוע לפני שהגעתם אלינו. לא קיבלת? לא שילמת!